Drinking against sinking - podporme spoločne lokálnu gastroscénu

Dátum: 6. 4. 2020

My, vinári a vinárky spolku AUTENTISTA SLOVAKIA sa pripájame k medzinárodnej iniciatíve Drinking Against Sinking, aktivite naturálnych vinárstiev z celého sveta na podporu reštaurácií, vinných barov a vinoték, ktoré museli v tejto beznádejnej situácii zatvoriť svoje dvere.

Chceme vyjadriť podporu ľuďom a miestam, kde s láskou ponúkali naše vína a s vašou pomocou im poslať nádej, že budú môcť opäť robiť svoju prácu, ktorú milujú.  Pripravili sme špeciálny kartón - FRANKOVKA MODRÁ AUTENTISTA SELECTION. 5 x Frankovka modrá od každého z nás a jeden špeciálny darček z našich fariem. Tešit sa môžete na brezovú vodu, mak alebo múku - nechajte sa prekvapiť!  

Do sveta posielame 50 kartónov, za špeciálnu cenu 100€. 50€ z každého predaného kartónu odložíme na podporu lokálnej gastroscény. O tom, ktoré konkrétne prevádzky a aktivity prostriedkami podporíme vás budeme včas informovať. Vína, ktoré v kartóne nájdete:

  • Strekov 1075 - Frankovka 2018
  • Kasnyik rodinné vinárstvo - Frankovka modrá 2018
  • Mátyás rodinné vinárstvo - Frankovka modrá 2017- Borjúsok
  • Magula rodinné vinárstvo - Frankovka 2015 Reserva
  • Slobodné vinárstvo - ALTERNATÍVA 2017 


Ak máte o náš kartón záujem, objednajte cez email info@strekov1075.sk alebo vyplnením formuláru nižšie. Obratom vám zašleme platobné údaje a inštrukcie, ako aj informácie o doručení.

We, the winemakers part of the AUTENTISTA SLOVAKIA association, are joining the international initiative Drinking Against Sinking. This initiative, created by natural winemakers from all around the world, aims to support the restaurants, wine bars and distributors that have had to close shop in these strange times. We want to give thanks and lend a supporting hand to the people and places that work so hard to sell our wines with love and care. In our small way, we want to send them hope that they will be able to continue doing the work they love and continue building our joined community. 
We have prepared a special carton - FRANKOVKA AUTENTISTA SELECTION. 5 bottles of Frankovka (Blaufrankisch), one from each of us, plus a special gift from our farms. You can look forward to birch water, poppy seeds or flour - it'll be a surprise!  
We have prepared 50 cartons for a special price of 100€. 50€ from each carton will be put away to be distributed to help the local food & wine community. We will inform you all of the concrete places and initiatives the money will be given to in due time. 

You can find the following wines in the carton:

Strekov 1075 - Frankovka 2018
Kasnyik rodinné vinárstvo - Frankovka modrá 2018 
Mátyás rodinné vinárstvo - Frankovka modrá 2017- Borjúsok
Magula rodinné vinárstvo - Frankovka 2015 Reserva
Slobodné vinárstvo - ALTERNATÍVA 2017

If you are interested in purchasing a carton, please send us an email at info@strekov1075.sk or fill in the form below. International orders are available too! We will then follow up with an email including payment and shipping details.

Kontaktujte nás